+ Vložit inzerát

Přihlásit se

Registrovat

Informace

Informace

Informace

Kategorie Filtrovat

Nápověda

Jak vložit inzerát

Inzerát vložíte pomocí volby „Přidat inzerát" v horním menu.

Vložení inzerátu probíhá ve 2 krocích:

1. krok Je nutné zadat údaje o motocyklu a kontaktní údaje inzerenta. Také je zde dostupná možnost se při vkládání inzerátu zaregistrovat. Pokud jste již registrovaní a přihlášení, kontaktní údaje se předvyplní automaticky. Aby byl váš inzerát dobře dohledatelný v rámci vyhledávání, vyplňte při zadávání inzerátu co nejvíce parametrů.

2. krok Inzerát je vhodné doplnit fotografiemi nabízeného motocyklu. Fotografie se vkládají hromadně, resp. při vkládání fotografií označíte všechny fotografie, které chcete vložit.

Vložení inzerátu dokončíte kliknutím na tlačítko „Odeslat". Po úspěšném vložení inzerátu bude na vaši e-mailovou adresu odeslán e-mail obsahující heslo k účtu, které je důležité pro následnou editaci nebo smazání inzerátu.

Jak editovat inzerát

Editace inzerátu je dostupná přes volbu „PŘIHLÁSIT SE" na pravé straně v horním menu.

Editace inzerátu je rozdělena do dvou částí obdobně jako vkládání inzerátu. Lze editovat údaje inzerátu a kontaktní údaje a také nahrávat nebo mazat obrázky. Mezi editací údajů a nahráváním obrázků přepínáte pomocí menu editace.

Pro vyhledávání inzerátu slouží formulář na úvodní stránce NajdiMoto.cz. Vyplněním parametrů ve formuláři specifikujete, jaké motocykly chcete vypsat v seznamu inzerátů.

Dotazy

Dotazy týkající se chodu serveru NajdiMoto.cz zasílejte přes kontaktní formulář v odkazu „Kontakt“ nebo na e-mail [email protected].

Umístění reklamy

Server NajdiMoto.cz nabízí možnost umístění bannerové reklamy. Pokud máte zájem inzerovat na tomto serveru NajdiMoto.cz, obraťte se nás prostřednictvím e-mailu [email protected]